• 1401/06/24 - 08:36
  • تعداد بازدید : 28
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید میدانی مدیر کل دامپزشکی خراسان شمالی از اکیپ مایه کوبی در شهرستان مانه و سملقان و پست دامپزشکی رباط قره بیل در شهرستان گرمه

مدیر کل دامپزشکی خراسان شمالی به همراه رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی دامپزشکی استان از پست دامپزشکی رباط قره بیل در شهرستان گرمه و عملکرد اکیپ مایه کوبی روستای کاستان از توابع شهرستان مانه و سملقان بازدید نمودند

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی خراسان شمالی دکتر حمید رمضانی مدیر کل دامپزشکی استان به همراه دکتر حسن قاسمی فرد رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی از پست دامپزشکی رباط قره بیل از توابع شهرستان گرمه و عملکرد اکیپ مایه کوبی روستای کاستان از توابع شهرستان مانه و سملقان بازدید نمودند.

رمضانی در این بازدید ضمن خداقوت به همکاران، حضور و نحوه عملکرد کادر مایه کوب در هر دو منطقه را بررسی و میزان درصد پوشش واکسیناسیون، وضعیت دام سبک و سنگین، نقاط قوت و ضعف و مشکلات دامداران را ارزیابی نمود.

وی در راستای اهمیت بازدید های میدانی اظهار داشت: انجام وظایف دامپزشکی در حوزه مقابله با بیماری های دامی جز در صورت پیشگیری از بیماری میسر نخواهد بود. کنترل و نظارت بر سلامت دام از اصلی ترین ارکان دامپزشکی می باشد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 290475

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه