• 1400/07/14 - 15:51
  • تعداد بازدید : 119
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
14 مهرماه برگزار شد

گرامیداشت روز دامپزشکی و تجلیل از نمونه های دامپزشکی خراسان شمالی

مراسم محوری گرامیداشت چهاردهم مهرماه روز دامپزشکی و تجلیل از نمونه های دامپزشکی استان، ظهر چهارشنبه در تالار همایش های اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی، مدیرکل دامپزشکی در این مراسم با گرامیداشت ایام و تبریک هفته دامپزشکی،  به خدمات شبانه روزی دامپزشکی در قبال بهره برداران و آحاد جامعه برای صیانت از سرمایه های دامی مولد، توسعه اقتصادی پایدار، حفظ سلامت و بهداشت عمومی و تامین امنیت غذایی جامعه اشاره داشت.

دکتر حمید رمضانی از تلاش های هم افزایانه و تعامل های بین بخشی دستگاه های اجرایی با دامپزشکی استان در پیشبرد برنامه ها و تحقق اهداف سازمانی، از یکایک همکاران بخش دولتی و خصوصی دامپزشکی نیز قدردانی کرد و خدمات بی شائبه آنان را ستود.

عبدالله یوسفی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان نیز در این مراسم ضمن تبریک روز دامپزشکی به مجموعه مدیران و کارکنان دامپزشکی در سراسر استان، خدمات گسترده دامپزشکی را به ویژه در شرایطی که کشور و منطقه با خشکسالی شدید روبروست، نقطه اتکایی برای بهره برداران این بخش دانست.

سردار مطهری زاده فرمانده انتظامی خراسان شمالی هم تقارن هفته دامپزشکی و نیروی انتظامی را به فال نیک گرفت و خدمات گسترده دامپزشکی را عاملی در تامین امنیت جامعه در وجوه گوناگون آن به خصوص امنیت غذایی توصیف کرد و مصادیقی از برخوردهای قانونی پلیس با متخلفان و سودجویان و قانون شکنان را یادآور شد.

محمد بدری مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری نیز اهتمام دامپزشکان و دیگر رده های شغلی دامپزشکی به ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته را ارج نهاد و این مناسبت را به خانواده دامپزشکی استان تبریک گفت.

در ادامه این مراسم، همکاران نمونه دولتی و خصوصی دامپزشکی استان و شماری از بهره برداران و کارآفرینان نمونه به همراه سه نفر از خبرنگاران فعال این بخش تجلیل شدند.

در این روز مراسم مشابهی نیز در شبکه های دامپزشکی استان برای تجلیل از نمونه های هر شهرستان برگزار شد./

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277608

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه