• 1400/09/01 - 09:45
  • تعداد بازدید : 20
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

پویش اهدای کتاب کارکنان دامپزشکی خراسان شمالی به ایستگاه پایانی رسید

کتاب های اهدایی کارکنان دامپزشکی خراسان شمالی به مناسبت هفته نکوداشت کتاب و کتابخوانی به اداره کل کتابخانه های عمومی تحویل داده شد تا در کتابخانه های شهری و روستایی این استان توزیع شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، مدیرکل دامپزشکی در ششمین روز از هفته کتاب و کتابخوانی سال 1400 با حضور در کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان نواز شهر بجنورد، ضمن تبریک هفته کتاب و روز کتابدار به کارکنان این مجموعه فرهنگی، 330 عنوان کتاب گردآوری شده به همت کارکنان دامپزشکی استان را اهدا کرد.

دکتر حمید رمضانی در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی که به استقبال وی آمده بود، با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در توسعه کشورها، آمادگی این اداره کل را برای همکاری های بیشتر در امور فرهنگی و خداپسندانه به ویژه گسترش فرهنگ مطالعه اعلام کرد.

مهدی آریان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی هم ضمن معرفی بخش های گوناگون کتابخانه مرکزی بجنورد که سال 1397 گشایش یافت، از همت والای مدیران و کارکنان دامپزشکی استان و راه اندازی این پویش قدردانی کرد و با اشاره به تدابیر اتخاذشده برای جلوگیری از شیوع کرونا در کتابخانه های عمومی، از عموم خانواده ها دعوت کرد از منابع فراهم آمده در این مراکز بیش از گذشته بهره بگیرند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 279172

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه