• 1399/12/03 - 09:32
  • تعداد بازدید : 98
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه

دیدار رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی با سرپرست اداره کل دامپزشکی

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این سازمان، با حضور در اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، با سرپرست این اداره کل دیدار کردند و انتصاب وی را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر رمضانی به عنوان سرپرست این اداره کل و قدردانی از مدیران قبلی، هماهنگی و تعامل این دو مجموعه و ثمربخشی آن در خدمت بیشتر به مردم و کمک به تنظیم بازار فرآورده های غذایی و صیانت از سرمایه دام و طیور منطقه را مورد اشاره قرار داد.

عبدالله یوسفی گفت: اگر با وجود مشکلات اعتباری و تحریم و جنگ اقتصادی، تاکنون کمترین مشکلات بهداشتی در حوزه دام و طیور و آبزیان داشته ایم، نتیجه این همکاری های تنگاتنگ و تعامل مثبت و وحدت رویه این دو مجموعه بوده است و این عملکردها مورد توجه دستگاه های نظارتی و وزارتخانه هم قرار گرفته است. وی هم چنین دکتر رمضانی را جزو نیروها و مدیران باسابقه و توانمند دامپزشکی توصیف کرد و ضمن آرزوی توفیق برای وی و کارکنان این مجموعه، بر استفاده از ظرفیت فنی و کارشناسی و توانمندی همه نیروها برای پیشبرد بهتر امور تاکید داشت.

حجت الاسلام مؤمن مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی استان هم دامپزشکی را مجموعه ای با وظایف و کارهای حساس دانست که در پشت صحنه مبارزه با بیماری های دامی و مشترک و سلامت فرآورده های غذایی دامی انجام وظیفه می کند و تصریح کرد: با کار و کوشش، علم و دانش و دین و بینش می توان کارها را به نحو احسن پیش برد.

محمدزاده معاون امور دام سازمان جهادکشاورزی استان نیز گفت: با همکاری و تعامل نزدیک اداره کل دامپزشکی موفق شدیم در این سال سخت، واحدهای راکد زیادی را فعال کنیم و کارهای خوبی در زمینه تنظیم بازار و تأمین و توزیع نهاده ها انجام شد که جای قدردانی دارد.

سرپرست اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی نیز از حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی و همکارانش در این اداره کل قدردانی کرد و آن را مایه دلگرمی تلاشگران بی مدعای دامپزشکی استان برشمرد و گفت: از سال 1383 تاکنون که این اداره کل تشکیل شد و به عنوان معاون سلامت انجام وظیفه می کرده ام، همواره با دستگاه های اجرایی مرتبط به ویژه جهادکشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی، صنعت و معدن و تجارت و حفاظت محیط زیست، تعامل نزدیکی داشته ایم.

دکتر حمید رمضانی از این تعامل و هم افزایی به عنوان زمینه ساز حل مشکلات مردم و بهره برداران یاد کرد و افزود: صدور دام و طیور زنده و فرآورده های آن ها از خراسان شمالی به استان های دیگر نشانه توانمندی های فراوان این استان است و راه اندازی و توسعه واحدهای مرغ اجداد و مادر، گاوداری های بزرگ صنعتی، کشتارگاه ها و کارخانه های خوراک دام و طیور دارای کد بهداشتی IR که قابلیت صادرات دارند، نشان می دهد با تعامل این مجموعه ها کارهای بزرگی در این سال ها انجام شده است.

وی حمایت بیشتر استانداری و سازمان هایی مثل مدیریت و برنامه ریزی یا جهادکشاورزی را از دامپزشکی خواستار شد و آن را عامل موثری در انگیزه بخشی به کارکنان خدوم این اداره کل قلمداد کرد که در سخت ترین شرایط کاری و مخاطرات شغلی به انجام وظیفه مشغول هستند. وی یادآور شد: 160 همکار من در ستاد و ادارات شهرستانی دامپزشکی و حدود همین تعداد در بخش خصوصی، ارائه خدمات بهداشتی پیشگیرانه و امور درمانی را در 1200 واحد اپیدمیولوژیک استان عهده دار هستند و نهایت تلاش خود را برای خدمت بیشتر به بهره برداران در مناطق دور و نزدیک استان به کار گرفته اند.

پس از این جلسه، رئیس جهادکشاورزی استان و همراهانش با حضور در واحدهای مختلف اداره کل دامپزشکی، به همکاران خداقوت گفتند./

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 271985
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید