• 1400/07/14 - 15:48
  • تعداد بازدید : 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
هم زمان با 14 مهر انجام شد

حضور مدیرکل دامپزشکی خراسان شمالی در برنامه های رادیو و تلویزیونی استان

مدیرکل دامپزشکی خراسان شمالی صبح چهارشنبه چهاردهم مهرماه به مناسبت روز دامپزشکی مهمان دو برنامه زنده رادیو و تلویزیونی بود که از سیمای استانی شبکه اترک پخش می شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، دکتر حمید رمضانی در برنامه تلویزیونی با عنوان صبح تازه، ضمن گرامیداشت ایام و تبریک روز دامپزشکی به جامعه دامپزشکی کشور و استان اعم از بخش دولتی و خصوصی، مهم ترین برنامه های دامپزشکی استان در این هفته ازجمله طرح های رایگان واکسیناسیون طیور روستایی، ایمن سازی سگ های شهری و حیوانات خانگی در برابر هاری و ارائه خدمات بهداشتی و آموزشی به بهره برداران عشایر را مورد اشاره قرار داد.

وی در ادامه به بیان اجمالی شرح وظایف و اهداف سازمان دامپزشکی و جایگاه و نقش آن در بهداشت و سلامت جامعه و اقتصاد مولد و پویای کشور پرداخت.

دکتر رمضانی در این روز هم چنین مهمان تلفنی رادیو اترک بود و در این برنامه نیز گزارش عملکرد مختصری از فعالیت های دامپزشکی استان در نیمه نخست سال جاری در بخش های مختلف ازجمله نظارت بهداشتی بر زنجیره تولید تا مصرف فرآورده های خام دامی، حفظ و ارتقای بهداشت دام و طیور و آبزیان، کمک به تولید و اشتغال، پیشگیری از بروز بیماری های مشترک و تضمین ایمنی و کیفیت مواد غذایی با منشا دامی ارائه کرد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277607

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه