• 1400/08/26 - 09:25
  • تعداد بازدید : 22
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تشکیل شورای اقامه نماز دامپزشکی خراسان شمالی با حضور رئیس ستاد نماز استان

نشست اعضای ستاد اقامه نماز اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی با حضور رئیس ستاد نماز استان در این اداره کل برگزار شد.

دکتر حمید رمضانی مدیرکل دامپزشکی استان در این جلسه با تاکید بر اهمیت پاسداشت شعائر و مناسک مذهبی، از برگزاری جلسات آموزشی توجیهی و حل شبهات و اجرایی شدن سریع مصوبات این ستاد استقبال کرد و گفت: برای هزینه کردن در امر نماز هیچ محدودیتی قائل نیستیم.

حجت الاسلام احمدی فر رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی نیز ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در اداره کل دامپزشکی درخصوص نماز و امور فرهنگی، اهمیت تولید محتوای دیجیتال برای آشنایی بیشتر کارکنان دولت و خانواده های آن ها با مباحث نماز، برگزاری نشست های آموزشی توجیهی و رفع شبهات، جانمایی درست و فراهم کردن شرایط مناسب نمازخانه های ادارات و ارتباط مناسب امامان جماعت با کارکنان را ازجمله ضروریات برشمرد.

حجت الاسلام دهقان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان نیز لزوم گسترش فعالیت های تشویقی و اقناعی در بحث نماز، برنامه ریزی مطلوب ستاد استانی برای انگیزه بخشی و فراهم کردن شرایط مطلوب در نمازخانه های اداری، توسعه اهرم های تشویقی مدیریتی و  پیگیری نواقص نمازخانه را مورد تاکید قرار داد.

دکتر اسدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان هم گفت: در حوزه نماز به انجام کارهای بنیادی نیاز داریم که یکی از آن ها تقویت و تجهیز منابع و ارتقای آموزش ها با بهره گیری از خبرگان این حوزه است.

پس از ارائه گزارش صادقی دبیر ستاد نماز اداره کل از فعالیت های انجام شده و برنامه های در دست اجرا، دیگر اعضای شورا پیشنهادها و دغدغه های خود را مطرح کردند.

پایان بخش این نشست، برگزاری نماز جماعت به امامت دبیر ستاد اقامه نماز استان در نمازخانه اداره کل دامپزشکی بود. در این مراسم از چهار نفر از کارکنان شامل دکتر قاسمی فرد، دکتر تقوایی مقدم، دکتر برات پور و خانم رستم زاده به پاس حضور فعال در نمازهای جماعت، هم چنین حسین محتشم به عنوان دبیر پیشین شورای اقامه نماز این اداره کل، با اهدای لوح سپاس، قدردانی شد./

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 279027

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه